Тържествен водосвет и вдигане знамето на град София по повод 130-ата годишнина от обявяването на София за столица на България (по нов стил 3 април 1879, по стар на 22 март 1879 г.).
По-късно, 19.00 в зала 1 на НДК ще се проведе и тържествен концерт-спектакъл, посветен на 130-ата годишнина от обявяването на София за столица. Ще участват български изпълнители и състави, сред които Михаил Белчев, Веселин Маринов, Елица и Стунджи, Поли Генова, Ивелина Балчева, балет "Арабеск", група "Вакали", танцова формация "Чинари", струнен квартет "Стрингс", актьорите Силвия Лулчева,
Даниел Цочев, Стоян Алексиев.
публикувана от
Design & Web Developer: Иван Георгиев