В Инспекцията по труда в Търговище е подадено уведомление за уволнение на 200 души от „Терем”. Това съобщи Галина Градинарова, директор на инспекцията. Сигнал е бил подаден и от синдикатите за нарушения в процедурата за масово уволнение. Работодател Николай Радев, директор на „Терем Хан Крум”. В заповедта за уволнение не е било посочено в кои отдели и производствени звена ще бъдат освободени работници. В присъствието на представители на Инспекцията по труда директорът е предоставил на синдикатите тази информация.
публикувана от
Design & Web Developer: Иван Георгиев